Prohlášení o ochraně osobních údajů

Správce osobních údajů

EMBA, spol. s r.o.

Paseky nad Jizerou 512 47

IČ:15044572, DIČ:CZ15044572

Společnost je vedena u KS v Hradci Králové pod sp. zn. C980

Telefon: 481 553 111

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů se týká shromažďování, zpracování a používání Vašich osobních údajů při využívání našich internetových stránek včetně e-shopu Archivbox.cz. V případě dotazu nebo připomínek týkajících se tohoto Prohlášení o ochraně osobních údajů se můžete obrátit na adresu:

EMBA, spol. s r.o. Paseky nad Jizerou 512 47

Telefon: 481 553 111

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme rádi, že jste navštívili naše webové stránky nebo náš e-shop a máte zájem o naše produkty. K ochraně osobních údajů přistupujeme se vší vážností a transparentnost v nakládání s daty zákazníků pokládáme za nesmírně důležitou. Osobní údaje jsou konkrétní informace o osobních nebo skutkových okolnostech identifikované nebo identifikovatelné osobě.

ZPRACOVÁNÍ ÚDAJŮ PŘI POUŽÍVÁNÍ NAŠEHO E-SHOPU

Nakupujete-li v našem e-shopu Archivbox.cz, shromažďují, zpracovávají a používají se následující údaje a to výhradně pro účely vyřízení Vaší objednávky: jméno, příjmení, fakturační a dodací adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, číslo zákazníka, platební údaje.

Výhradně za účelem doručení zásilky poskytujeme Vaše jméno, příjmení, dodací adresu a telefonní číslo přepravní společnosti, která Vám zásilku bude doručovat.

Pokud se rozhodnete se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách nebo e-mailem, telefonicky nebo faxem a požádat nás o informace o vašich objednávkách, může být pro přiměřené zpracování Vašeho požadavku nezbytné poskytnutí osobních informací, jako je jméno, příjmení, adresa, číslo objednávky nebo faktury. Tyto údaje budou použity výhradně pro ověření a zpracování Vašeho požadavku.

EMBA, spol. s r. o. neposkytuje a nepředává Vaše osobní údaje žádné třetí straně.

ZPRACOVÁNÍ DAT PŘI ODESÍLÁNÍ NEWSLETTERŮ A REKLAMY PŘES SMS 

EMBA, spol. s r.o. nevyužívá marketingové kampaně, nerozesílá newsletter a neposílá reklamní SMS.

ODKAZY NA LEGISLATIVU

Postupujeme vždy v souladu s platnou legislativou, jejíž plné znění najdete na těchto odkazech:

  • NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) - účinné od 25. 5. 2018
  • Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění účinném od 1. července 2017
  • Zákon č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti ve znění účinném od 1. července 2017
CELOZÁVODNÍ DOVOLENÁ 2024

Vážení zákazníci, z důvodu celozávodní dovolené nebudeme v době od 5.7. do 21.7.2024 expedovat zboží. Veškeré objednávky zadané v tomto termínu budou vyřízeny ve 30. týdnu. Děkujeme za pochopení.